"Збірній збройників зі знищення окупантів потрібна наша допомога" - волонтер Донік

Поки спортсмени які числяться військовослужбовцями, отримують зарплату та пільги військовослужбовців, братаються з росіянами, збройникі, просто мінусують російських окупантів, котрі несуть війну і "русській мір" в наші міста. Тут вже, хто що вибрав і хто заради чого форму одягнув. Одні заради харчування, інші щоб ризикуючи життям нищити ворогів та захищати Незалежність України.
І тим хто пішов в ЗСУ щоб нищити ворогів потрібна наша допомога.
Під час фази позиційної війни, здебільше застосовується «тактика війни малих груп». Це теж свого роду "збірна" з вояків, які зібралися для того щоб більш ефективно робити свою роботу. Такі малі групи є майже в кожному батальйоні, в кожній бригаді. Це дуже ефективна група бійців високого фахового рівня орієнтованих виключно на знищення окупантів. В залежності від необхідності в цій групі знаходяться фахівці любих спеціальностей. Вони і снайпери, вони і сапери. Корегувальники, розвідники, диверсанти, ПТУРісти, СПГшники, АГСники. Пілоти розвідувальних та ударніх дронів теж вони. Якщо треба, то за важелі бронетехніки вони теж сідають. Це як сили спеціальних операцій, але по піхотному без пафосу. Бабайками керують теж вони. Вони дуже часто працюють з сірої зони, та виходять "за річку" на ворожу територію. Для них життєво важлива тиша, злагоджена робота та зв’язок.
Для ефективної роботи цих хлопців треба багато чого. І дуже багато корисних речей ми з вами їм вже передали.
Але зараз їм дуже треба якісний і надійній зв'язок для чіткої взаємодії групи під час виходу на роботу.
Для малої, але вкрай войовничої групи якої ніде ніколи не буває, та при любому розкладі "це не вони", потрібно 6 комплектів активних гарнітур з кнопкамт PTT.
Ударний "бабайка" окупився за один виліт спаливши БМП ворога. Вся інша його робота, то вже як бонуси.
На жаль у держави немає коштів на потрібні для війни речі. На броньовані кабріолети членовози є, а на екіпіровку малих груп нема. Тому фронту потрібна наша допомога. Бо влада членовозів це тимчасово, а Україна то назавжди. І війна вже восьмий рік.
Дякуємо всім хто не втомився і допомагає нищити окупантів та боронити Незалежність України.
Приват
4731 2196 1942 3175
5168 7573 4764 2680
Донік Роман

Репост теж допомога

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Це робота. Очищаюча нашу землю від окупанта, наближаюча перемогу. Для цієї роботи потрібна допомога", - волонтер Донік

четвер, 9 червень 2022, 9:02

Це робота. Заворожуюча, важка, смертоносна, захищаюча, очищаюча нашу землю від окупанта, наближаюча перемогу. Але для цієї роботи треба справні засоби та «знаряддя виробництва». . Потрібна наша допомога. Бо за три місяці інтенсивною фази ресурс автопар...

"Ще шість автівок поїхали на фронт допомагати ЗСУ виконувати бойові задачі", - волонтер Донік

середа, 25 травень 2022, 10:26

Ще шість автівок поїхали на фронт допомагати ЗСУ виконувати бойові задачі. В приоритеті артилерісти, та піхота. Одна автівка з другої спроби, але доїхала до фронту та вже працює. Дякуємо всім хто допомагає. Дякуємо за розуміння. PayPal donikroman@ukr.n...