"Тривожно зараз всім. І цивільним, і військовим. І ветеранам, і волонтерам", - Донік

Тривожно зараз всім. І цивільним, і військовим. І ветеранам і волонтерам. Навіть зрадойобам тривожно. Оті, які привели "поприколу" і "лішбинєпорошенко", вже обговорюють куди будуть тікати єслішо. Бідна Польща. Але є одна різниця між ними і нами. Ми нікуди тікати не збираємося. Поки втомлені від війни будуть переміщуватися до західного кордону, ми будем дивитися на схід. Ми будем зустрічати ворога з тим, чого навчилися за 8 років війни. Зустрічати та перемагати. Бо нема в нас іншого виходу окрім перемоги. На жаль, не ми вибрали для України владу, яку маємо на сьогодні. Але нам, вкотре прийдеться розгрібати те, що вибрав мудрий нарід. Така наша доля. Такий час випав на нашу долю. Так, війна йде 8 років. Так, є загроза вторгнення, бо Росія підвищила ставки в геополітичній грі. Так, нам навіть зброєю почали потужно допомагати. І це тільки початок. Але воювати за нас не будуть. І так - не можна виключати, що росіяни вдарять.
Але це не привід сходити з розуму, панікувати. Ми 8 років робим те що можемо робити. Працюємо з чим є. Ми або робимо, або складаємо лапки та помираємо. А чого тягнути? Все одно "ми всє умрьом". Але це не точно.
Точно одне - допоки ми чиним спротив, допоки ми робимо все що від нас залежить для збільшення ефективності збройників, допоки ми впевнені в перемозі, до тих пір в нас є всі шанси на перемогу. Це дуже просто.
Опустив руки - програв. В нашому випадку проїбав-вбило.
Тому робимо те що повинні. Кожен день дає нам можливість зробити захист нашої країни ефективніше. Ми вибираємо простий шлях - кожен день потрібно робити ефективним з огляду на захист Незалежності. Не має бути місця безнадії та страху. Бо все в наших з вами руках. І тільки ми вирішуємо, як ми тими руками розпорядимся.
Нарешті з великими складнощами затягнули до України два сканери Uniden BCD996P2. Бо містекпресс відмовися їх пересилати з США, пояснюючи що їх пересилка заборонена. Хоча по суті це цивільний радіоприймач з навороченим функціоналом. То ж ми майже укомплектували системою «Зайтман» дуже специфічний підрозділ з дуже вмотивованими людьми, які вміють робити ворогу дуже багато шкоди. В нас до повного фаршу не вистачає - Комп’ютер - проц Intel Core i7 і вище. ОЗУ 8+ Гб. Диск чим більше тим краще. ОС - Windows (перегляд та обрізка відеофайлів високої яксті), широкоекранний монітор 40"+ 4К, інверторний генератор 2,5-3 кВт, Джерело безперебійного живлення - 1 шт.
Не робіть собі нерви. Робіть все для перемоги та допомогу фронту. Дякуємо всім хто допомагає.
4731 2196 1942 3175
5168 7451 1010 5332
Донік Р

Не робіть собі нерви. Робіть все для перемоги та допомогу фронту. Дякуємо всім хто допомагає.

4731 2196 1942 3175
5168 7451 1010 5332
Донік Р
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Генератори. Не пафосні, гучні, димні генератори. Живлення для передової", - волонтер Донік

п’ятниця, 20 травень 2022, 8:33

Генератори. Не пафосні, гучні, димні генератори. Живлення для передової. Працюючі «Старлінки» - це генератори. Заряджені радіостанції та засоби зв'язку - це генератори. Заряджені акуми на джавеліни та ПТРК/ПЗРК - це генератори. Заряджені батареї на коп...

"Два Autel EVO II Pro V2 з тепловізійними камерами" - волонтер Донік

середа, 18 травень 2022, 15:37

Два Autel EVO II Pro V2 з тепловізійними камерами, позашляховик, та 11 генераторів 2,8-7,5 кВт віддали в 127 бригаду ТРО, яка зараз б'ється навколо Харківа відтискуючи ворога. Два DJI Maviс3 артилеристам, які роблять Ізюмський напрямок останнім в житті...