"Піхота та розвідка потребує підтримки з повітря", - волонтер Донік

Навіть не знаю з чого почати. А треба не тільки починати, але й закінчити. В одному організмі склалася проблема з підтримкою розвідки з повітря. Бо попереднє керівництво більше було на броньовані кабріолети орієнтовано, ніж на дрони тактичного рівня.

І розвідка є завзята та працьовита, і ремісники "робити 200" фахові, і командири не боягузи, на руках не виснуть, та всяко заохочують знищення загарбників. А навіть зв'язок сучасний. А от з повітрям не склалося. Є на деяких опорніках різнобій, а от цілісної картини нема. Нема ресурсу, щоб об'єднуючи дані, робити розвідку, висновки та аналітику в інтересах організму навіть батальйонного рівня. Тактичний рівень сліпий і без взаємодії. А без підтримки як мінімум мінометки та птурістів, якось не дуже ефективно виходить робити 200. Вже не кажучи про те щоб арту скорегувати. Вона в цьому організмі теж працює. Фахово працює і не боїться. А пілотів навчимо. Є кому.
В ідеалі для розгону - два квадрокоптер Autel EVO II Pro V2 + запасні аккуми, та три коптери DJI Mavic Air 2 комбо. Маємо задачу. На мінімалках. Про тепловізійні голови на Autel EVO поки навіть не мріємо. Поки. Не до жиру.
Дякуємо всім хто не втомився від війни, та допомагає збройникам виборювати перемогу.
Допомогти перемозі легко.
4731 2196 1942 3175
5168 7573 4764 2680
Донік Р

Інші публікації автора

"Я не хочу навіть умовно вибирати між двома сортами лайна", - волонтер Донік

субота, 27 листопад 2021, 11:37

Я не хочу навіть умовно вибирати між двома сортами лайна. Жабогадючча то не про мене. Ще раз хочу подякувати за відсутність мужності пану Бутусову. Він так і не признав, що всі ці роки робив все для дискредитації військово-політичного керівництва країн...