Не така щоб зовсім "зрада" в масштабах держави, але ціною в життя людей

Я дуже не люблю писати про "зраду". Бо як правило, крім деструктивних емоцій, більше нічого "зрада" не приносить. Але зараз інша ситуація і без пояснень не обійтися. А це реальна "зрада". Не така щоб зовсім в масштабах держави, але ціною в життя людей. Коли я дивився на суми грошей, які погасили на День Незалежності, я випадав в осад, бо дуже добре знаю яка халепа зараз з постачанням віськовиків на фронті. Банально через брак грошей. Але зараз у нас нема іншого виходу, як приборкати свої емоції і замість тимчасово окупованої шоуменами держави, зробити те, що треба зробити.
Бо ніхто крім нас цього не зробить. А ціна питання дуже проста - вдала чи не вдала евакуація поранених з окопів до медиків. Як всі знають, в ЗСУ два з половиною - три роки тому були передані медичні "богдани". Вони були взуті у всесезонну грязьову гуму. Якщо не помиляюсь "гудріч". З тих пір шини на машинах держава не міняла. Крім того що вони зношуються на асфальті, та дубіють, по снігу, ожеледиці та льоду вони просто не ідуть. Ми з цим особисто зтикалися, коли в минулому році евакуація не змогла піднятися на обледенілому підйому. Добре що поранення було легке. Тоді прийшлося екстрено закуповувати шини прямо на місці.
На фронті є кілька ділянок, де дорога з лінії фронту до шпиталів та лікарень проходить по затяжним підйомам. Які звісно ніяка техніка оперативно не чистить. І медичні автівки на болотній трирічній гумі, просто не зможуть підніматися. Це буде втрата часу, облік якого буде йти на хвилини.
Наша задача до перших морозів і снігів, перевзути медичні автомобілі. Ще й для надійності забезпечити ланцюгами та браслетами проти ковзання. Все просто як двері. Перевзуємо медички - врятуємо життя. Скоріше за все не одне.
Це не повний список потреб санітарних авто тільки однієї бригади. Дуже хотілось би, щоб мене після цього посту МО звинуватило в брехні (як часто це робить), та закупило якісну зимову гуму на санітарні машини. Але не віриться.
Міністр на валізах, "денег нет, но вы держитесь". Зате день Незалежності відгуляли з флагштоками на 170 млн. гривень. Не рахуючи мілких бризок шампанського.
Тому тільки ми з вами. Ще раз нагадаю - ціна питання - життя поранених
Дякуємо всім хто не втомився від війни, та допомагає збройникам виборювати перемогу.
Допомогти перемозі легко.
4731 2196 1942 3175
5168 7573 4764 2680
Донік Р
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора