"Кажется, нам готовят "рай на земле". Виртуальный", - волонтер Донік

Кажется, нам готовят "рай на земле". Виртуальный. И немного передела, отжима и цензуры. Ну, как минимум при занятии этими людьми определенных должностей. Это должности части людей из списка слуг народа. Только меня, старого параноика это настораживает?
.............
-керівник телекомпанії «1 + 1»
-керівник компанії «Квартал-концерт»
-продюсер, давній друг Зеленського
-генеральний директор інформагентства УНІАН, яке належить Коломойському.
-начальник Державного центру кіберзахисту і протидії кіберзлочинності.
-юрист, член команди Зеленського, саме він супроводжував справу про скасування заборони на в'їзд в Україну актора серіалу «Свати» Федора Добронравова.
-юрист, з президентом його пов'язує давня професійна діяльність, він щільно співпрацював зі Студією «Квартал 95», був представником шоумена при реєстрації торгових знаків.
-виконавчий директор SMMStudio - трафік-агентства, що займається залученням клієнтів з Facebook і Instagram
-голова Інтернет-асоціації України.
.........
Телеграмм канал - https://t.me/romandonik

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Про всеобъемлющее и всеохватывающее перемирие с полным прекращением огня." - волонтер Донік

четвер, 6 серпень 2020, 12:29

Про всеобъемлющее и всеохватывающее перемирие с полным прекращением огня. Уже все давно знают и понимают, что у нас война идет на истощение. Пока политики пытаются найти решение или разрулить, армия держит линию фронта и методично наносит урон противни...

"Для тех, кто считает себя "народом Донбасса" и надрачивает на этот статус" - волонтер Донік

вівторок, 4 серпень 2020, 12:17

Для тех, кто считает себя "народом Донбасса" и надрачивает на этот статус. Например, я не собираюсь кормить этот "народ". Сразу закрою все и уйду в тень. Их и так всю жизнь кормили, доплачивая из наших налогов за каждую тонну угля и выделяя средства на...