"В трьох словах про те, хто очолив Держслужбу у справах ветеранів АТО" - волонтер Донік

В трьох словах про те, хто очолив Держслужбу у справах ветеранів АТО.
Людина яка разом з Семенченко організувала альтернативний генеральний штаб. Довірена людина Корбана (у той час) яка відрекомендовувалася "зам командира ПС" та "зам командира Дніпро1" не будучи ніколи не одним ні іншим.
Людина, яка представилася заступником командира Дніпро 1, та пообіцяла дати людей для деблокації терміналу в ДАПі, а потім просто пропала. Саме на наявності ціх людей планувалась операція з деблокації.
Детальніше тут https://www.facebook.com/serg.marco/posts/1925546771096502
Людина яка відома по скандальнім виборам на 59 окрузі в 14 році. Людина, яка була "в бігах", поки не дала показання на Корбана. Уклав угоду зі слідством, після чого зняли обвинувачення.
Радник директора затриманного у 2016 за хабар, який зараз пiд слiдством
Це те, що відомо всім. Але це відсотків 10 від того, що відомо у вузьких колах.
Всім розповідає, що за ним стоять перші особи СБУ та хтось з заступників голови АП.

https://youtu.be/0-Z7-jcL56w

Опублікував: Роман Донік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Генератори. Не пафосні, гучні, димні генератори. Живлення для передової", - волонтер Донік

п’ятниця, 20 травень 2022, 8:33

Генератори. Не пафосні, гучні, димні генератори. Живлення для передової. Працюючі «Старлінки» - це генератори. Заряджені радіостанції та засоби зв'язку - це генератори. Заряджені акуми на джавеліни та ПТРК/ПЗРК - це генератори. Заряджені батареї на коп...

"Два Autel EVO II Pro V2 з тепловізійними камерами" - волонтер Донік

середа, 18 травень 2022, 15:37

Два Autel EVO II Pro V2 з тепловізійними камерами, позашляховик, та 11 генераторів 2,8-7,5 кВт віддали в 127 бригаду ТРО, яка зараз б'ється навколо Харківа відтискуючи ворога. Два DJI Maviс3 артилеристам, які роблять Ізюмський напрямок останнім в житті...