В принципе, сегодня четко проявились люди, которым плевать на Украину - волонтер Доник

В принципе, сегодня четко проявились люди, которым плевать на Украину. Им Украина не важна. Им важна их борьба с Порошенко. Даже ценой страны. Даже ценой потерянной Украины. У них борьба не за Украину, а против одного человека.
И да, им все равно с кем дружить против Порошенко. После Майдана они одели вышиванки. Но нужно будет, они оденут комиссарские кожанки или косоворотки.

Опублікував: Роман Донік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Новый способ легализации проходимцев и их доходов" - волонтер Донік

четвер, 18 січень 2018, 16:23

То, что Бутусов пиарит проходимца и делает из него героя, это не ново. Бутусов сделал подачу многим. Это и Семенченко, и Береза. Прасюк и Манько. Весь Коломойско-корбановский пул героизации стартовал от Бутусова. В глупость Бутусова не верю. Как миниму...

"Троє загиблих, п'ятеро поранених. Таку ціну Україна заплатила вчора за мир в наших оселях сьогодні" - волонтер Донік

четвер, 18 січень 2018, 12:42

Троє загиблих, п"ятеро поранених. Таку ціну Україна заплатила вчора за те, щоб сьогодні ми мали можливість займатися своїми справами, не думати про війну. Дивитись на небо, посміхатися дітям та коханим, лаяти злочину владу та комунальників. Ціна сьогод...