"У нас очередное перемирие. Школьное. Ну, дети в школу должны пойти", - волонтер Донік

У нас очередное перемирие с завтрашнего дня. Школьное. Ну, дети в школу должны пойти. У нас каждые пару месяцев объявляют их.
Юридически, мы должны это делать. Минские договоренности обязывают. Но при этом остается в силе распоряжение Муженко о том, что решение о нанесении ураження противнику имеющимися видами вооружения (в случае когда есть угроза жизни военнослужащих) принимается непосредственно командирами на местах. То есть все осталось по прежнему.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Це робота. Очищаюча нашу землю від окупанта, наближаюча перемогу. Для цієї роботи потрібна допомога", - волонтер Донік

четвер, 9 червень 2022, 9:02

Це робота. Заворожуюча, важка, смертоносна, захищаюча, очищаюча нашу землю від окупанта, наближаюча перемогу. Але для цієї роботи треба справні засоби та «знаряддя виробництва». . Потрібна наша допомога. Бо за три місяці інтенсивною фази ресурс автопар...

"Ще шість автівок поїхали на фронт допомагати ЗСУ виконувати бойові задачі", - волонтер Донік

середа, 25 травень 2022, 10:26

Ще шість автівок поїхали на фронт допомагати ЗСУ виконувати бойові задачі. В приоритеті артилерісти, та піхота. Одна автівка з другої спроби, але доїхала до фронту та вже працює. Дякуємо всім хто допомагає. Дякуємо за розуміння. PayPal donikroman@ukr.n...