"Польща, по суті своїй, є такий же окупант України, як і російська імперія" - Донік

А якщо серйозно, то за істериками поляків з приводу наших національних героїв криється холодний розрахунок. Польща, по суті своїй, є такий же окупант України, як і російська імперія. Ми в якийсь час, змінили одних загарбників на інших. І поки є в історії України люди, які боролися за незалежність України проти поляків - це факт. Саме тому поляки намагаються боротьбу за незалежність назвати просто злочинами. Поляки, так само як і росіяни, захопили наші землі і так само нехтували етнічною та історичною спадщиною нашої нації. Просто це було давно. А після цього Польща сама потрапила під окупацію. І у нас до поляків не менш претензій в історичному плані ніж до московитів. Поляки зараз нівелюють значення визвольної боротьби проти Польщі, називаючи борців за незалежність бандитами і злочинцями. Так, вони були злочинцями, але по колоніальним законам. За законами окупантів. Але поляки були загарбниками і окупантами. І поки ми не зрозуміємо цього, то так і будемо, розкривши рот дивитися на тих, хто по суті своїй не краща московитів. У нас нема друзів. Як мінімум серед тих, з ким маємо спільні кордони. Ситуативні союзники. Тому на думку колишніх ворогів настрати. Бо вони можуть бути не такі вже й колишні.

Опублікував: Роман Донік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Генерал, бросивший войска и сбежавший в 2014 году с фронта, назначен послом Украины в Армении" - волонтер Донік

середа, 20 червень 2018, 15:27

Ну подумаешь, бросил войска в 14 году и убежал с фронта. Это ж давно было. Уже все успели забыть. Отсиделся и поехал делать карьеру дипломата.

"В Луганской области силы ООС продвинулись на 2 км и закрепились" - волонтер Доник (відео)

середа, 20 червень 2018, 13:53

ЗСУ выдвинулись на 2 км в районе с Желобок в Луганской области и оборудовали новые позиции. Именно так это и должно происходить. Вернули, зарылись, закрепились, потом можно об этом и поговорить.