"Армія, зі святом!" - волонтер Донік

Армія, зі святом! Сьогодні найважливіше свято України на поточний час. Подобається чи не подобається, але все наше життя, життя кожного з нас, залежить від ЗСУ. Незалежність у нас дуже умовна, якщо ми за неї 300 років воюємо і тільки зараз з'явилася надія на Перемогу. І як не крути, але цю перемогу видобуватимуть ЗСУ. Так, із суміжниками з інших відомств, так, за дипломатичними столами, але основне навантаження все таки на армію.
І тільки усвідомлення цього свята, як найважливішого, дасть нам гарантію, що ми більше ніколи не потрапимо під російську окупацію. Або якусь іншу. Зі святом Збройних сили! Величезне людське спасибі всім причетним до ЗСУ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Заняття по ДШКМ-ТК з викладачами вогневої підготовки військових вишів" - волонтер Донік

понеділок, 20 травень 2019, 22:30

Совсем кратко о прошедшей неделе. На самом деле, нам было очень важно мнение преподавателей академий готовящих пехотных офицеров. Как огневиков с большим преподавательским опытом, так и имеющих реальный боевой опыт этой войны. Мнение нас реально порадо...

Хіти тижня. "У Зеленского хотят, чтоб армия присягнула лично ему, а не народу Украины", - волонтер Донік

неділя, 19 травень 2019, 23:55

Штатная пиарщица Коломойского, Кошкина, щедро делится инсайдами по поводу инаугурации. В том числе по хотелкам "молодой команды" относительно армии. Кошкина описывает это так: "Еще один обязательный пункт программы - присяга военных новому Верховному Г...